MasterChef

 • Któż z nas nie uwielbia chrupkiej, brązowej i aromatycznej panierki, która zajadamy się wraz z soczystym kawałkiem schabu? Otóż schabowe to jedno z ulubionych dań każdego Polaka, ale czy musimy zawsze jeść te pyszne kotlety w tej samej odsłonie? Nie, i to udowodniła nam autorka bloga kulinarnego Blondynkagotuje!

  Kotlety schabowe w nowej wersji na patelnii MasterChef!
 • Wyjątkowo oryginalnie, jaka sama autorka dania zaznacza, wyglądające danie, jakie proponujemy dzisiaj Wam to krewetki na ostro z czarnym makaronem przygotowane na patelnii Ballarini z limitowanej serii MasterChef. Gorąco polecamy przetestowania przepisy, jaki i samej patelnii, która zachwyci swoją jakością, wykonaniem i wyglądem każdego!

  Krewetki na ostro z czarnym makaronem na patelnii MasterChef!
 • Autorkabloga kulinarnego 'Pasja smaku' zaprezentowała kofty, czyli greckie kotleciki, które ugrillowała na patelni grillowej Ballarini z limitowanej serii MasterChef! Gorąco zaprsszamy do wypróbowania tego aromatycznego dania oraz zapoznania się z recenzją patelnii, zamieszczonej pod przepisem na blogu 'Pasja smaku'!

  Kofty na patelni grillowej MasterChef

  Kofty na patelni grillowej MasterChef
  Opublikowano: 02.03.2015 18:17:27 | Kategorie: MasterChef, Przepisy

  Czytaj dalej
 • Wszyscy wiemy, że firma Ballarini to przede wszystkim tradycja, włoska tradycja. A co Włosi lubią najbardziej? Różnego rodzaju i rozmiaru makaron. Dlatego też dziś zapraszamy Was wszystkich do wypróbowania włoskiego przepisu według Blondynkagotuje, przed Wami makaron z kurkami, pomidorami i pietruszką. Całość wykonana w woku Ballarini MasterChef!

  Makaron z kurkami, pomidorami i pietruszką w woku MasterChef
 • Wczoraj na naszym blogu ukazał się przepis na przepysznego kurczaka w sosie curry ze szpinakiem i brokułami pochodzący z bloga kulinarnego 'Karmelowy'. Wspominaliśmy wtedy, że autorka do jego przygotowania użyła naszego znakomitego woka z limitowanej linii MasterChef. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z recenzją naszej patelni!

  Recenzja woka Ballarini z linii MasterChef!
 • Autorka bloga kulinarnego 'Karmelowy' czaruje nas już od pewnego czasu swoimi pysznymi, aromatycznymi i uzależniającymi daniami. To nie przypadek, że do jej kuchni trafił wok Ballarini z limitowanej serii MasterChef. Uważamy, że razem będą w stanie wyczarować jeszcze więcej coraz to pyszniejszych dań, już się boimy o nasze figury na lato!

  Kurczak w sosie curry ze szpinakiem i brokułami na woku Ballarini!
 • Dzisiaj w iście włoskim klimacie - przedstawiamy Wam przepis na niesamowite spaghetti z pancettą i pomidorami ugotowane przez autorkę bloga kulinarnego 'Jak pączek w maśle'. Potrawa ta powstała przy użycia niezawodnej patelni Ballarini z limitowanej edycji MasterChef, gorąco zapraszamy

  Spaghetti z pancettą i pomidorami na patelni MasterChef
 • Oto przedstawiamy kolejną bardzo pozytywną recenzję patelni Ballarini z limitowanej linii MasterChef. Ta wspaniała indukcyjna patelnia z powłoką non-stick trafiła do kuchni autorki bloga kulinarnego 'Jak pączek w maśle', gdzie sprawdziła się idealnie. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją!

  Recenzja patelnii MasterChef!
 • Bardzo szybka potrawa przygotowana na indukcyjnym woku Ballarini z limitowanej serii MasterChef, a mianowicie chow mein z warzywami. Zapraszamy do przetestowania iście azjatyckich smaków na znakomitej patelni!

  Chow mein z warzywami na woku z serii MasterChef

  Chow mein z warzywami na woku z serii MasterChef
  Opublikowano: 24.12.2014 12:04:53 | Kategorie: MasterChef, Przepisy

  Czytaj dalej
 • Serdecznie gratulujemy zwycięstwa pani Maroli w konkursie organizowanym przez blog kulinarny Karmelowy i Ballarini. Patelnia z limitowanej edycji MasterChef jako nagroda za przepysznie wyglądający tatar ze śledzia podawany z rukolą i warzywami trafi niebawem do kuchni zwyciężczyni amy tymczasem zapraszamy do zapoznania się z przepisem tu.

  Wyniki konkursu z 'Karmelowy'

  Wyniki konkursu z 'Karmelowy'
  Opublikowano: 15.12.2014 17:08:27 | Kategorie: Konkursy, MasterChef

  Czytaj dalej
 • Gartulujemy zwycięzcy ostatniego konkursu Ballarini i Pasja Smaku, a został nim Bastaleny za zdjęcia swojego dania - Bliny z grillowanymi krewetkami w cydrze na musie z persymony. Mamy nadzieję, że nagroda jaką była patelnia grillowa Ballarini z limitowanej serii MasterChef sprawdzi się w kuchni zwycięzcy, tak jak sprawdza się w naszej!

  Wyniki konkursu Ballarini i Pasja Smaku

  Wyniki konkursu Ballarini i Pasja Smaku
  Opublikowano: 11.12.2014 09:57:22 | Kategorie: Konkursy, MasterChef

  Czytaj dalej
 • Kolejna bardzo pozytywna recenzja produktu Ballarini z limitowanej serii MasterChef, tym razem ocenie poddany został wok. Post ukaał się na blogu kulinarneym QuchniaKaroli i tylko spójrzcie na te piękne zdjęcia, niesamowite! Gorąco zapraszamy do zapoznania się z całym wpisem.

  Recenzja woku MasterChef w QuchniaKaroli
1 2