Warsztaty z gotowaniem! 10-11 maja w Krakowie!

  24.04.2014

Zapraszamy na kolejne warsztaty kulinarne z Markiem Zarembą, przedstawiamy kilka podstawowych informacji a po więcej zapraszamy na bloga - gotujzdrowo.

Warsztaty w Krakowie

Dla kogo warsztaty?

Jeżeli jesteś chory, trapią Cię przewlekle dolegliwości, a nie wiesz, co dokładnie jeść lub pomimo zmiany odżywiania nie czujesz się jeszcze najlepiej i nie jesteś pewien, czy się faktycznie właściwie odżywiasz, a może jesteś zdrowy, więc tylko pragniesz się dowiedzieć jak jeść zdrowo lub po prostu gubisz się już w gąszczu poradników i  pragniesz konkretnie uporządkować swoją dietę, przy okazji wspólnego gotowania, to te warsztaty są idealne właśnie dla Ciebie!

Oprócz wiedzy teoretycznej możesz jeszcze poczuć smak prawdziwej kulinarnej przygody i radośnie gotować wspólnie z nami przez wiele godzin, degustując wszystkie dania w doskonałym towarzystwie i atmosferze pełnej miłości;-)

Podczas spotkania dowiesz się jak jeść zdrowo, gotować radośnie, mądrze i twórczo w łatwy sposób z ogólnie dostępnych produktów. Otrzymasz odpowiedzi, jak szybko odzyskać formę i zdrowie, schudnąć w mądry sposób nie tracąc wraz z kilogramami zdrowia oraz uzyskasz informację jak uporządkować wiedzę o swoim odżywianiu. Odpowiem Wam, jakie popełniacie błędy żywieniowe, których może nie jesteście świadomi. Dowiesz się również jak szybko zmienić dietę, aby była jeszcze bardziej dla ciebie lekarstwem. Podczas warsztatów omówimy również, czy Twoja grupa krwi ma faktycznie wpływ na dietę, oraz czy warto i jak się tym kierować w codziennym odżywianiu.

Poruszane dodatkowe tematy na zajęciach teoretycznych oraz w trakcie warsztatów praktycznych wspólnego gotowania:

  • termika i smak produktów, czyli wpływ odżywiania na nasze narządy
  • typy gorące i zimne, czyli jak się schładzać, a jak ogrzewać wychłodzony organizm
  • jak rozpoznać, jak pozbywać się wilgoci i śluzu w organizmie
  • skuteczne odkwaszanie organizmu poprzez odżywianie
  • dieta profilaktyczna w chorobach cywilizacyjnych: nadciśnienie, cukrzyca, choroby tarczycy, alergie pokarmowe i problemy skórne
  • choroby układu pokarmowego i leczenie dietą
  • Miłość, czyli pokarm, który jest największym lekarstwem.

Dodaj komentarz

 (z http://)