Ballarini

Ballarini

Produkty marki Ballarini

Patelnie

Patelnie

W naszej ofercie znajdziesz patelnie które zaspokoją Twoje wymagania zarówno pod kątem jakościowym jak i estetycznym. Wieloletnie gwarancje nawet do 10 lat pozwolą cieszyć się bezstresowym smażeniem bez ryzyka przypalenia przez długi okres.

Patelnie grillowe

Patelnie grillowe

Patelnie grillowe z oferty Ballarini stanowią naturalne uzupełnienie oferty odpowiednich linii patelni. Wszystkie patelnie grillowe posiadają na powierzchni pieczenia specjalistyczne rowki odprowadzające tłuszcz.

Woki

Woki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo woki przeznaczone na kuchnie indukcyjne (pamiętajmy, że nadają się również na kuchenki gazowe i płyty ceramiczne) jak i na inne źródła ciepła.

Garnki

Garnki

Garnki Ballarini stanowią naturalne uzupełnienie oferty linii patelni. To co je odróżnia od innych produktów spotykanych na rynku to posiadanie powierzchni nieprzywierających.

Formy do pieczenia

Formy do pieczenia

Seria Patisserie to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających kucharzy specjalizujących się w wypiekach ciast i słodkościach.

Zestawy prezentowe

Zestawy prezentowe

Oferta Ballarini obejmuje nie tylko pojedyncze produkty, ale również wszelkiej maści zestawy garnków i patelni oraz te, które są specjalnie dedykowane pod kątem funkcjonalności.

Pokrywki

Pokrywki

Wszystkie nasze pokrywki pasują idealnie i są kompatybilne pod względem rozmiaru z naczyniami Ballarini.

Naczynia profesjonalne

Naczynia profesjonalne

Naczynia Profesjonalne to wycinek oferty Ballarini Professionale, którą chcielibyśmy polecić tym najbardziej wymagającym, niegodzącym się na żadne kompromisy.