BSF

BSF

Czysty wybór


  • Produkty BSF

  • Garnki BSF

BSF to znana i ceniona marka należąca do koncernu ZWILLING J.A HENCKELS, specjalizującego się od wielu pokoleń w produkcji najwyższej jakości noży i artykułów kuchennych.

Produkty sygnowane logotypem BSF poddawane są tej samej rygorystycznej kontroli jakości co produkty Zwilling, przez co są w stanie zadowolić najbardziej wymagających konsumentów. Wieloletnia gwarancja producenta udzielana na nasze produkty jest tylko dowodem na to że jesteśmy pewni jakości jaka stoi za marka BSF.

Oferta BSF obejmuje najbardziej poszukiwane konfiguracje sprzętów kuchennych w przystępnej cenie bez uszczerbku dla ich jakości.

Klienci mogą nabyć nie tylko zestawy noży kuchennych, ale również zestawy garnków stalowych, akcesoriów kuchennych czy też sztućców.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Produkty marki BSF

Noże kuchenne

Noże kuchenne

Noże BSF to synonim najwyższej jakości, poręczności w użytkowaniu oraz legendarnej już ostrości jakie charakteryzują produkty grupy Zwilling. Wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali, są ergonomiczne oraz przyjazne w użytkowaniu.

Garnki stalowe

Garnki stalowe

Produkty marki BSF łączą w sobie podstawy funkcjonalności i atrakcyjnego wzornictwa. Wszystkie garnki wyposażone są w wielowarstwowe dno, które dzięki aluminiowemu rdzeniowi doskonale akumuluje i rozprowadza ciepło.