Filtry

Promocja

Thermopoint

Przystosowanie do piekarnika

Dostępne do zamówienia

Cena

128 zł - 290 zł
Patelnie granitowe

Jeśli szukasz patelni na lata, wyjątkowo odpornych na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, które pozwolą Ci smażyć bez ryzyka przypalenia potrawy to patelnie granitowe są idealne dla Ciebie. Ballarini jako lider w swojej kategorii, był prekursorem powierzchni granitowych.

Patelnie te występują w wersji na indukcję – pamiętajmy, że można je również stosować na gazie i płytach ceramicznych – jak i w wersji standardowej, nieprzystosowanej do kuchenek indukcyjnych. Są one zróżnicowane również pod względem funkcjonalności – płytkie lub głębokie, z jednym lub dwoma uchwytami.

Niebanalny kolor powierzchni, nawiązujący do smażenia na kamieniu, ozdobi najbardziej wyszukaną kuchnię. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ale bez względu na to jaką linię wybierzesz będziesz cieszyć się przez wiele lat bezstresowym smażeniem bez ryzyka przypalenia.

Wszystkie powierzchnie granitowe pozwalają bezstresowo smażyć bez grama tłuszczu.

Nasz bestseller - Linia Portofino spełni oczekiwania najbardziej wymagających, natomiast Lucca tych którzy szukają kompromisu między wysoką jakością a rozsądną ceną.

Patelnie granitowe