Filtry

Promocja

Thermopoint

Przystosowanie do piekarnika

Dostępne do zamówienia

Cena

188 zł - 300 zł
Patelnie grillowe z klasyczną powierzchnią nieprzywierajacą

Klasyczna powierzchnia nieprzywierająca w kolorze czarnym powszechnie kojarzona jest z tzw. powierzchnią teflonową. Nasze patelnie pokryte są opatentowaną powłoką typu non-stick Keravis, pozbawioną bolączek dręczących inne powłoki – nie łuszczą się, nie odpadają „płatami”, a jeśli zostaną zarysowane to powłoka przybiera kształt rysy.

Dodatkowo pozbawione są takich związków jak PFOA, nikiel czy metale ciężkie.

Wszystkie patelnie w obrębie tej kategorii wyposażone są w specjalne rowki odprowadzające nagromadzony w trakcie grillowania tłuszcz. Można go też zlać dzięki specjalnie wyprofilowanym brzegom. Rozwiązanie to gwarantuje nam w pełni beztłuszczowe grillowanie.

Patelnie z klasyczną ciemną powłoką występują w wersji na indukcję (można je stosować również na gazie i płytach ceramicznych), oraz w wersji nieprzystosowanej do indukcji.

Wszystkie mają gruby, akumulujący energię spód pozwalający na zmniejszenie źródła ciepła w końcowej fazie grillowania – wówczas potrawa pobiera je właśnie z dna patelni.

Niektóre modele wyposażone są we wskaźniki stopnia nagrzania patelni – Thermopoint.

W ofercie znajduję się też duża płyta grillowa z powierzchnia non-stick idealnie nadająca się do grillowania w domu lub też w połączeniu z grillami gazowymi lub węglowymi. Wówczas cieszymy się z tradycyjnego grillowania w połączeniu z plusami jakie daje płyta: brak przywierania, kontrola temperatury, brak bezpośredniego kontaktu potrawy z ogniem i oparami.

Patelnie grillowe z klasyczną powierzchnią nieprzywierajacą