Filtry

Promocja

Thermopoint

Przystosowanie do piekarnika

Dostępne do zamówienia

Cena

168 zł - 300 zł
Patelnie grillowe

Patelnie grillowe z oferty Ballarini stanowią naturalne uzupełnienie oferty odpowiednich linii patelni. Występują one w dwóch odmianach funkcjonalnych w zależności na jakim źródle ciepła maja być używane – indukcyjne (pamiętajmy że można je stosować również na gazie i płytach ceramicznych), oraz pozostałe nieprzystosowane do indukcji.

W zależności od linii różnią się również pokryciem non-stick począwszy od powierzchni ceramicznych, poprzez klasyczne ciemne, granitowe a na tytanowych skończywszy.

Część patelni wyposażonych jest we wskaźnik temperatury Thermopoint, wskazujący aktualny poziom nagrzania patelni.

Wszystkie patelnie grillowe posiadają na powierzchni pieczenia specjalistyczne rowki odprowadzające tłuszcz – sprawiają że pieczona potrawa „zawieszona” jest nad wytopionym tłuszczem a nie w nim „zanurzona”. Na tym polega m.in. zdrowe smażenie.

W zależności od linii poszczególne patelnie posiadają różną grubość dna, które idealnie kumuluje a później oddaje ciepło przygotowywanej potrawie.

Wszystkie patelnie grillowe pokryte są powierzchnią nieprzywierającą zapewniającą bezstresowe grillowanie w zaciszu domowym bez ryzyka przypalenia.

Nasze powierzchnie pozbawione są PFOA, związków niklu oraz metali ciężkich co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami.

Patelnie grillowe