Filtry

Promocja

Przystosowanie do piekarnika

Dostępne do zamówienia

Cena

258 zł - 340 zł
Patelnie wok indukcyjne

Woki indukcyjne Ballarini można stosować na wszystkich źródłach ciepła a nie tylko na kuchenkach indukcyjnych. Ich kształt i budowa powoduje, że idealnie nadają się do przygotowywania dań kuchni azjatyckiej. Specjalna budowa i zastosowane materiały powodują, że rozgrzaniu ulega nie tylko dno patelni ale również jej ścianki boczne.

Woki indukcyjne występują z różnymi powłokami począwszy od super wytrzymałej w serii Alta Cucina, poprzez tytanowe – Taormina – a na granitowych – Portofino – i ceramicznych skończywszy.

Wszystkie są kompatybilne ze szklanymi pokrywkami z oferty Ballarini dzięki czemu uzyskujemy wspaniałe naczynie do dań dla większej ilości osób.

Woki wyposażone są w różne rodzaje rączek różniące się nie tylko materiałem ale również sposobem mocowania – mocowanie tradycyjne lub nitowane.

Dzięki produkcji w obrębie Unii Europejskiej macie Państwo gwarancję, że nasze powłoki spełniają najsurowsze normy jakościowe i nie zawierają szkodliwych substancji takich jak PFOA, związki niklu czy też metali ciężkich.

Patelnie wok indukcyjne