Filtry

Promocja

Thermopoint

Przystosowanie do piekarnika

Dostępne do zamówienia

Cena

128 zł - 340 zł
Patelnie wok

Woki kojarzą się głównie z patelniami przeznaczonymi do dań kuchni azjatyckiej – takie jest też ich główne zastosowanie. Mało jednak kto stosuje je do przyrządzania innych dań takich choćby jak makarony czy zupy. Jeśli wyposażymy naszego woka w odpowiednią szklaną pokrywkę z oferty Ballarini, uzyskamy wówczas wspaniałe naczynie, w którym nie tylko możemy smażyć ale również dusić czy nawet gotować.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo woki przeznaczone na kuchnie indukcyjne (pamiętajmy, że nadają się również na kuchenki gazowe i płyty ceramiczne) jak i na inne źródła ciepła.

Woki Ballarini występują z różnymi rodzajami powierzchni nieprzywierających – od ceramicznych począwszy, przez tradycyjne ciemne, tytanowe a na granitowych skończywszy. Różnią się one między sobą nie tylko kolorem i materiałem ale również stopniem odporności na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Wszystkie woki występują w rozmiarze 28 cm liczone po górnym obwodzie.

Niektóre z nich posiadają rączki przystosowane do użycia w piekarnikach.

Wszystkie powierzchnie przystosowane są do beztłuszczowego smażenia bez ryzyka przywierania potraw.

Dzięki temu, że produkowane są w obrębie Unii Europejskiej spełniają najsurowsze normy jakościowe i nie zawierają w swoim składzie związków PFOA, niklu czy tez metali ciężkich – są bezpieczne dla naszego zdrowia.

Patelnie wok