Pokrywka szklana z zaworem parowym linii TAORMINA

Pokrywki szklane Ballarini dedykowane do linii produktowej Taormina. Wykonane z bezpiecznego hartowanego szkła, z zaworem bezpieczeństwa odprowadzającym nadmiar pary. Elegancki, odpowiednio wyprofilowany uchwyt, wykończony silikonową powłoką zapewnia bezpieczny i pewny chwyt. Pokrywki Taormina nadają się również do użytku z produktami z innych linii produktowych Ballarini.

Szczegółowy opis

Praca nad każdym szczegółem

Ballarini dba o szczegóły. Pracując nad każdym detalem, stara się by produkty, które oferuje zawsze były najwyższej klasy. Dlatego właśnie pokrywki będące uzupełnieniem linii patelni i garnków Taormina są tak wyjątkowe.

Ich innowacyjność polega na utrzymywaniu optymalnej wilgotności podczas gotowania, nadając potrawom niepowtarzalny smak. Co więcej pokrywki wykonane są z hartowanego szkła, odpornego na wysokie skoki temperatur i szoki termiczne. Ballarini zadbało o to, by akcesoria służyły w kuchni jak najdłużej, dlatego prócz kilkuletnich gwarancji, pokrywki są wyjątkowo odporne na wszelakie urazy mechaniczne. Pięknie wyprofilowany uchwyt pokryty warstwą silikonowa zapewnia pewne trzymanie w każdych warunkach bez ryzyka poparzenia się.

Pokrywki linii Taormina występują w czterech rozmiarach 16 cm, 20 cm, 24 cm i 28 cm – średnica mierzona po górnym obwodzie patelni lub garnka.

Pakowane są w stylowe kartonowe opakowanie.

Dzięki szklanym pokrywkom Ballarini gotowanie to już nie tylko obowiązek, to także wielka przyjemność.

Sprawdzona jakość

Ballarini jest poddawany bieżącej kontroli uznanych międzynarodowych Instytutów: Neotron (Włochy), LGA (Niemcy) i Duński Instytut (Dania). W celu zapewnienia, iż powłoki włoskiego producenta są całkowicie odpowiednie i bezpieczne do użytku ze środkami spożywczymi.

Dodatkowe informacje

Regulacja paryWentyl parowy
LiniaTaormina
Przystosowanie do piekarnikaNie
UchwytZ tworzywa sztucznego
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja2 lata
ProdukcjaBallarini Italy