Pojemnik do przechowywania Staub

Piękny, ceramiczny pojemnik z dopasowaną, ciężką pokrywką. Może służyć do przechowywania zarówno sypkich, jak i płynnych substancji. Pojemność 1 litr. Stylowe dopełnienie każdej kuchni.

Szczegółowy opis

Staub od dziesięcioleci słynie z trwałych i solidnych naczyń żeliwnych z emalią o przepięknych barwach.

Produkowane w Alzacji, charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Każdy produkt podlega wielu weryfikacjom i testom, zanim trafi do końcowego odbiorcy. Firma Staub rygorystycznie przestrzega wszelkich norm unijnych oraz certyfikacji.

Emalia, którą powlekane są naczynia Staub, to szklista emulsja wielokrotnie nakładana na żeliwne naczynie, a potem wypalana w temperaturach sięgających nawet 1000 stopni. Jest błyszcząca, kolorowa i bardzo trwała. Do koloryzacji używane są wyłącznie naturalne barwniki.

Najnowszą linią wprowadzoną przez firmę Staub jest kolekcja naczyń ceramicznych. Pięknie prezentują się na stole, dodając powabu smakowitym potrawom na nich serwowanym. Są uwielbiane przez szefów kuchni najlepszych restauracji i hoteli na całym świecie.

Naczynia te nadają się również do gotowania - można w nich zapiekać w piekarniku, czy gotować w mikrofalówce. Wytrzymują temperatury od -20 do +300 stopni Celsjusza. Świetnie też nadają się do przechowywania dań, a dzięki szczelnej pokrywce dania dłużej zachowują świeżość.

Można je czyścić w zmywarce, choć z czasem emalia pokrywająca naczynie może trochę zmatowieć.

Naczynia ceramiczne Staub to znakomity pomysł na prezent. Bogactwo rozmiarów, kolorów i kształtów naczyń żeliwnych i ceramicznych Staub zadowoli każdego kulinarnego estetę.

Dlaczego warto kupić pojemnik do przechowywania Staub?

OPIS PRODUKTU

Piękny, ceramiczny pojemnik z dopasowaną, ciężką pokrywką. Może służyć do przechowywania zarówno sypkich, jak i płynnych substancji. Pojemność 1 litr. Stylowe dopełnienie każdej kuchni.

Idealny produkt na prezent na każda okazję.

WYMIARY

Wysokość (bez pokrywki):16 cm
Wysokość:19 cm
Szerokość:12 cm

Dodatkowe informacje

PrzeznaczenieDo przechowywania
LiniaStorage
Rodzaj powłokiCeramiczna
Gwarancja30 lat
ProdukcjaStaub France