Czajnik do herbaty z podgrzewaczem Zwilling Sorrento

3-częściowy zestaw do herbaty z podgrzewaczem i sitkiem linii ZWILLING® Sorrento to niezwykle eleganckie urządzenie do przygotowania wybornych herbat. Jest połączeniem tradycyjnych rytuałów herbacianych z nowoczesnym materiałem i inteligentnym wyglądem. Czajnik ma pojemność 800 ml i przekonuje swoim purystycznym designem i prostą linią. Stosowanie go sprawi, że nawet krótka przerwa na herbatę stanie się niezwykle przyjemna.

Szczegółowy opis

Dlaczego warto czajnik do herbaty z podgrzewaczem Zwilling Sorrento?

3-częściowy zestaw do herbaty z podgrzewaczem i sitkiem linii ZWILLING® Sorrento to niezwykle eleganckie urządzenie do przygotowania wybornych herbat. Jest połączeniem tradycyjnych rytuałów herbacianych z nowoczesnym materiałem i inteligentnym wyglądem. Czajnik ma pojemność 800 ml i przekonuje swoim purystycznym designem i prostą linią, będąc tym samym idealnym przedstawicielem projektów duetu Matteo Thun & Antonio Rodriguez.

Podgrzewacz i pokrywka wykonano ze specjalnej stali nierdzewnej 18/10. Ściany czajnika zrobiono z wyjątkowego szkła odpornego na wysokie temperatury. Zapewnia to znoszenie nawet najwyższych temperatur bez charakterystycznego dla innych czajników skakania. Najczęściej herbatę parzy się w wodzie o temperaturze pomiędzy 80 a 100°C. Dopiero wtedy zioła, liście czy przyprawy uwalniają pełnię aromatu. Dla zapewnienia odpowiedniej długości parzenia sitko posiada pokrywkę i bez problemu daje się wyciągnąć w idealnym momencie. Silikonowa powłoka znajdująca się na pokrywie zwiększa komfort stosowania zabezpieczając stalowe elementy przed nabraniem temperatury.

Zestaw do herbaty z serii ZWILLING® Sorrento bez obaw czyszczony może być w zmywarce. Stosowanie go sprawi, że nawet krótka przerwa na herbatę stanie się niezwykle przyjemna.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • W skład 3-częściowego zestawu wchodzą czajnik do herbaty o pojemności 800 ml, podgrzewacz oraz sitko
  • Szkło odporne na wysokie temperatury
  • Drobne oczka sitka doskonałe również do delikatnych naparów
  • Design autorstwa Matteo Thun’a & Antonio Rodrigueza

WYMIARY

Szerokość:16 cm
Wysokość:24 cm 
Pojemność:800 ml

Dodatkowe informacje

LiniaSorrento
PrzeznaczenieDo herbaty
UchwytSzklany
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany