Szklana karafka z nalewakiem Zwilling Prédicat

Jeśli są Państwo zwolennikami świeżej wody z miętą, melisą czy garścią mrożonych jeżyn, ta szklana karafka z nalewakiem z serii ZWILLING® Prédicat jest dla Was idealnym rozwiązaniem. Dzięki praktycznej zatyczce z nalewakiem, wykonanej z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, nie uronią Państwo ani jednej kropli ulubionego napoju jednocześnie chroniąc go przed zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Szczegółowy opis

Jeśli są Państwo zwolennikami świeżej wody z miętą, melisą czy garścią mrożonych jeżyn, ta szklana karafka z nalewakiem z serii ZWILLING® Prédicat jest dla Was idealnym rozwiązaniem. Dzięki praktycznej zatyczce z nalewakiem, wykonanej z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, nie uronią Państwo ani jednej kropli ulubionego napoju jednocześnie chroniąc go przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Sylikonowa wkładka gwarantuje natomiast szczelność i pewne osadzenie. Szkło karafki o pojemności 1 l powstało z naturalnych materiałów wolnych od ołowiu i kadmu, a jego jakość pozwala na swobodne mycie jej również w zmywarce.

Dlaczego warto szklaną karafkę z nalewakiem Zwilling Prédicat?

Szklana karafka z nalewakiem od marki ZWILLING® charakteryzuje się niezwykle klarownym, chłodnym wyglądem. Projekt duetu Matteo Thun & Antonio Rodriguez to idealne połączenie schludnej prostoty i elegancji. Z tym doskonałym naczyniem wzbogacą Państwo swój modernistyczny wystrój pozwalając sobie przy tym na upust wyobraźni podczas tworzenia coraz to doskonalszych kombinacji smakowych.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Elegancka karafka z najwyższej jakości szkła kryształowego
  • Szkło wykonane z naturalnych materiałów pozbawionych ołowiu i kadmu
  • Wyjątkowo długo zachowuje brylantowy blask
  • Zabezpieczenie zawartości dzięki wygodnemu nalewakowi ze stali nierdzewnej 18/10
  • Możliwość mycia w zmywarce

WYMIARY

Średnica:7 cm
Wysokość:32 cm 
Pojemność:1 ltr

Dodatkowe informacje

LiniaPrédicat
UchwytBrak
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany