Zestaw dwóch szklanek do kawy Zwilling Sorrento

Z dwuczęściowym zestawem do kawy z serii ZWILLING® Sorrento picie gorących napojów stanie się szczególną przyjemnością. W jego skład wchodzą dwie szklanki z podwójnymi ściankami o pojemności 200 ml, idealnej w chwili, gdy nasz organizm domaga się dodatkowej energii. Podciśnienie pomiędzy ściankami izoluje ciepło, przez co temperatura napoju ucieka znacznie wolniej niż w tradycyjnych naczyniach.

Szczegółowy opis

Dlaczego warto zestaw dwóch szklanek do kawy Zwilling Sorrento?

Z dwuczęściowym zestawem do kawy z serii ZWILLING® Sorrento picie gorących napojów stanie się szczególną przyjemnością. W jego skład wchodzą dwie szklanki z podwójnymi ściankami o pojemności 200 ml, idealnej w chwili, gdy nasz organizm domaga się dodatkowej energii. Podciśnienie pomiędzy ściankami izoluje ciepło, przez co temperatura napoju ucieka znacznie wolniej niż w tradycyjnych naczyniach. Dzięki temu nasza gorąca kawa pozostaje gorąca na długo, nie parząc przy tym dłoni. Ponadto szklanki Sorrento to nie tylko przyjemność smaku spożywanego napoju, ale też niezwykła radość dla oczu, co zawdzięczają swojemu oryginalnemu wyglądowi.

Ręcznie robione, ustnie dmuchane szklanki zaprojektowane zostały przez wyśmienity duet Matteo Thun & Antonio Rodriguez. Ich zaokrąglony kształt sprawia, że doskonale leżą w każdej dłoni, a zastosowanie szkła borowo-krzemowego gwarantuje lekkość, odporność na pęknięcia oraz możliwość mycia w zmywarce.

Dzięki temu świetnemu zestawowi nacieszą się Państwo nie tylko smakiem wybornych, gorących napojów takich jak kawa, herbata czy rozgrzewający poncz, ale też orzeźwiających kaw i herbat mrożonych.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Ręczne wykonanie – każda szklanka wydmuchiwana jest ustnie
  • Niezwykła lekkość i dopasowanie do każdej dłoni
  • Długowieczne i odporne
  • Utrzymują temperaturę zarówno gorących, jak i zimnych napojów
  • Bezpieczne dla dłoni – dzięki podwójnym ściankom nie grozi poparzenie
  • Możliwość mycia w zmywarce w temperaturze do 50°C
  • Nadają się do użycia w kuchenkach mikrofalowych

WYMIARY

Średnica:7.3 cm
Średnica dna:3.2 cm
Wysokość:10 cm 
Pojemność:200 ml

Dodatkowe informacje

LiniaSorrento
PrzeznaczenieDo kawy
UchwytBrak
Czyszczenie przy użyciu zmywarekTak
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany