Zestaw 4 noży w bloku Zwilling® Pro

Specjalna oferta! Oto ekskluzywny zestaw ZWILLING Pro składający się z bloku bambusowego na noże oraz czterech noży charakteryzujących się niemiecką jakością i precyzją. Zestaw zawiera noże przydatne do przygotowywania potraw zwłaszcza w stylu azjatyckim, jednakże można ich używać w każdej kuchni.

38448-001-0

Szczegółowy opis

Noże z serii ZWILLING Pro oferują zarówno profesjonalnym kucharzom, jak i amatorom gotowania, idealne połączenie innowacyjnej technologii, tradycyjnych cech konstrukcyjnych i wyjątkowej precyzji. Zostały zaprojektowane przez uznanego na całym świecie projektanta Matteo Thuna i są najbardziej przyjaznymi dla użytkownika nożami na rynku, zapewniając mu komfort pracy i precyzję cięcia. Innowacyjnie zakrzywiony wałek jest przedłużeniem ręki, wspierając profesjonalny i stabilny chwyt.

Noże wykonane są ze stali specjalnej, która została udoskonalona przez ponad 280 lat produkcji. Dzięki połączeniu z charakterystyczną dla ZWILLING technologią hartowania lodem (FRIODUR®), możesz być posiadaczem ostrzy twardszych, ostrzejszych i bardziej odporne na plamy niż dotąd posiadałeś. Ostrza są kute z jednego kawałka stali (SIGMAFORGE), dzięki czemu są wyjątkowo mocne, wyważone i elastyczne. Każdy nóż jest szlifowany i ręcznie wykończony przez najbardziej wykwalifikowanych rzemieślników.

Zestaw zawiera noże przydatne do przygotowywania potraw zwłaszcza w stylu azjatyckim, jednakże można ich używać w każdej kuchni. Do zestawu ZWILLING Pro należą:

  • Nóż do obierania warzyw (10 cm)
  • Nóż Santoku (18 cm)
  • Tasak (15 cm)
  • Chiński tasak (18 cm)
  • bambusowy blok na noże

Wszystkie noże ZWILLING Pro wyprodukowano w Niemczech.

Dodatkowe informacje

LiniaZwilling® Pro
PrzeznaczenieBloki noży, Do warzyw i owoców, Noże japońskie Santoku, Tasaki, Zestawy noży
Długość ostrza10 cm, 15 cm, 18 cm
Gwarancja30 lat
ProdukcjaZwilling J.A. Henckels AG Germany